Nasz firma

Zakład Usług Komunalnych „Eko-Gab” s.c. jako spółka działa od 1999 roku. Jej właścicielami są Daniel Piąstka i Gabriel Kropidłowski. W miarę upływu czasu firma znacznie rozszerzyła zakres swoich usług.

Obecnie obsługujemy około 80% firm na terenie powiatu Tureckiego, dla których mamy opracowany system kompleksowej obsługi komunalnej. Firmy te zaopatrujemy w pojemniki zarówno na odpady stałe jak i na surowce wtórne (makulatura, folia, tworzywa sztuczne, szkło itp.). Surowce te po sprasowaniu w naszej firmie trafiają do recyklingu.

Bierzemy czynny udział w życiu kulturalnym naszego regionu. Włączamy się w organizację imprez masowych takich jak dożynki czy Dni Sprzątania Świata. Braliśmy udział w organizacji Motorowodnych Mistrzostw Europy zorganizowanych na Zbiorniku Jeziorsko w 2001 roku. Jesteśmy sponsorem młodzieżowej drużyny pożarniczej gminy Kawęczyn, która już trzykrotnie została mistrzem Polski w zawodach CTIF.

Za innowacyjność i wysoką jakość świadczonych usług, w 2003 roku zdobyliśmy tytuł „Firmy Roku” w kategorii „Mała firma” w konkursie organizowanym przez Turecką Izbę Gospodarczą.


  Zobacz zdjęcia
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.